DeletedUser29801
Guest
Nee niet meer bem die net verleerd....
We zoeken nieuwe moderatoren om het forum te modereren. Druk hier voor meer informatie
Ohh maar grebo blijf dan lekker, het zal me verder een zorg wezen, maar vind het wel grappig dat jij in het verleden leeft...Nee hoor, jij hoort goed bij hardcode. Als ik co zou wouden dan is het met een topspeler... zoals in het verleden meermaals is aangeboden.
@hardcode, als jij nu de niet controllers niet meer persoonlijk in de grond boord moet ik hier niet meer langs komen. En als je ook geen peuter taal (die is typerend door woorden te gebruiken van alles wat in een pamper zit) meer spreekt dan is het helemaal overbodig dat ik langs kom...
en toch reageer je erop...intelligentie is zoals altijd ver te zoeken.Nee niet meer bem die net verleerd....
Grebo vind je het niet komisch dat je steeds om bewijzen vraagt maar er zelf nooit aanbiedt?
Tja was het PJ of zijn co? Speelt eci altijd even eerlijk? Jij? Wie zal het zeggen he.Want pj speelt altijd eerlijk(y)?
Tja was het PJ of zijn co? Speelt eci altijd even eerlijk? Jij? Wie zal het zeggen he.
Pj eiste alles op en ik weet vrij zeker dat die 10k berichten die pj naar me stuurde op skype -buiten het feit dat het genoeg is voor een ip ban- toch echt van pj zelf kwameb![]()
zou jij je excuus dan niet naar monique maken?En jij bent een billelikker Lars.
Sowieso dat je als stamleider informatie over één van je leden naar een maatje van een andere wereld stuurt zodat hij interne informatie heeft waarmee die je stamgenoot kon confronteren als buitenstaander zijnde. Je weet over welke situatie ik het heb. Ik wilde je er toch even mee confronteren.
zou jij je excuus dan niet naar monique maken?
Als jij op basis van 1 incident op een wereld die met een aantal weken in vredesmodus zou gaan prima, zijn genoeg mensen die weten wat ze aan me hebben. De enige die in PM aan het leiden was was pj en zelfs dat was niet nodig. Als de 90 dagen ingaan wint de stam die na die 90 dagen de meeste dorpen heeft dus in principe had zelfs mt heropgericht kunnen worden om te winnen. In PM heb ik nooit de nood gevoelt om mezelf leider te noemen, enuge wat ik daar gedaan heb is praten met mensen. MT heb ik naar de overwinning geleid op de in mijn ogen de juiste manier en ondanks de kritiek die we kregen van iedereen die de situatie ook maar het kleinste beetje kende hebben we altijd vaatgehouden aan Para als enige bg, wat pj ook weer gedaan had. Hoe de overstap van ctrl naar para ging was een van vele incidenten en ik heb mea en daniel volgens mij beiden nog een plek binnen mt aangeboden.Alsof jij zo een frisse bent?
Jij stuurde als stamleider van PM interne informatie over bepaalde situaties naar een speler (hardcode) spelende op een andere wereld puur zodat hij in een vrijwel nutteloze irrelevante discussie nieuw onderwerpen kon aansnijden en de tegenstander er mee kon confronteren. Als stamleider zijnde houd je je werelden gescheiden en ga je niet lekken naar andere zodat zij jou stamgenoot neer kunnen halen, zelfs niet als het niet eens lukte. Ik kreeg het laatste ter oren, en betreur jouw loyaliteit wel een beetje. Tevens is dit ook de reden dat een ander iets heeft naar jou, iets dat ik associeer met het woord 'afkeer'.
Waarom zou jimmy zn excuses aan monique aanbieden?Wat je zelf niet kan moet je niet aan een ander vragen om te doen.
Ik heb monique geen excuses te maken?Wat je zelf niet kan moet je niet aan een ander vragen om te doen.
Tuurlijk ni.Ik heb monique geen excuses te maken?
dan waarom zeg je het?Tuurlijk ni.
Wat je zelf niet kan moet je niet aan een ander vragen om te doen.
Kan jij je excuses aanbieden aan iemand waar je woorden mee hebt gehad?
Grebo, Grebo
Eerst Laila zwart maken en als t niet waar blijkt wat je zegt
geen excuses aan willen bieden?![]()
zou jij je excuus dan niet naar monique maken?
Als jij op basis van 1 incident op een wereld die met een aantal weken in vredesmodus zou gaan prima, zijn genoeg mensen die weten wat ze aan me hebben. De enige die in PM aan het leiden was was pj en zelfs dat was niet nodig.
Als de 90 dagen ingaan wint de stam die na die 90 dagen de meeste dorpen heeft dus in principe had zelfs mt heropgericht kunnen worden om te winnen. In PM heb ik nooit de nood gevoelt om mezelf leider te noemen, enuge wat ik daar gedaan heb is praten met mensen. MT heb ik naar de overwinning geleid op de in mijn ogen de juiste manier en ondanks de kritiek die we kregen van iedereen die de situatie ook maar het kleinste beetje kende hebben we altijd vaatgehouden aan Para als enige bg, wat pj ook weer gedaan had.
Hoe de overstap van ctrl naar para ging was een van vele incidenten en ik heb mea en daniel volgens mij beiden nog een plek binnen mt aangeboden. Wat ik gedaan heb heb ik toegegeven (als enige) en ik heb er geen moeite mee, het is niet zo dat ik beloften maak die ik niet waar kan of wil waarmaken oid. PM was nooit een stam, MT was dat, MT is voor mij de enige echte stam van wereld 29, zonder groepjes in de stam zelf
Wat leuter je nu allemaal.. Het gaat niet om het stadium van de desbetreffende wereld, zelfs je functie is niet relevant. Een buitenstaander interne informatie geven over één van jou leden, is alles behalve een schone zaak, en dat weet jij zelf ook. Jij, een allemansvriend, denkt hier nogal luchtig over, onwetend dat je hiermee andere in het harnas jaagt.
Dat ie heel laf mijn W29-account met kata's wilde plat gooien?
Omdat hij er al die tijd niet echt zo goed doorkwam als hij wilde?
En wist dat ik alleen maar kon dodgen omdat ik er alleen voor stond?
Don't worry, jij bent niet de enige dan die die info heeft doorgegeven.
Ik denk dat jullie halve stam dat gedaan heeft, omdat ze het een smerige streek vonden.
Sorry Laila als ze jou daarop aangekeken hebben.
Ik weet dat jij een speler bent die zulke info niet door zou geven, hoe rot je zoiets ook vinden zal.
Daarin lijk je toch echt te veel op mij![]()
"Grappig" detail:
Ik heb het zelf niet eens van Lars gehoord.
We spraken elkaar wel eens op skype, maar hebben altijd het principe gehanteerd om niet over zulke dingen te praten.
En dat deden we dus ook niet.
Net zoals Laila dat ook nooit gedaan heeft en ik haar daar ook niet naar gevraagd heb.
Maar wat ik al zei, de helft van hun stam heeft het wel gedaan via pm, waaronder heel wat spelers die ik niet eens kende.
En ik kreeg het ook te horen van een aantal niet-Para-spelers.
Zegt genoeg over de verontwaardiging die er binnen Para over was
Al heb ik zelf toen wel ffjes gedacht, dat het mss was om mij te laten stressen,
zodat ik bij de volgende aanval van Roald fouten zou gaan maken![]()
Zelf weet ik ook wel dat PJ de enige was die PM heeft hoeven sturen.
MT was ook maar een poppetje van PJ, alles dat PJ wilde van MT is gebeurd.
Rahp was de enige (buiten leiders van de start) die daar iets tegen in kon brengen.
De reden dat Perarsu bevelhebber werd in MT, was omdat die slechts deed wat PJ hem zei te doen.
Daarmee zou ik dus ook niet durven beweren dat jij MT naar de overwinning heb kunnen leiden. Daar heb je de capaciteiten niet van, hoe aardig je ook mag zijn. Sowieso allemansvriend en sterke leider met principes matched al niet. Maar dat is niet mijn punt.
Control was op w29 ook een vrij hechte stam, fijne mensen om mee te zitten, dat kan iedereen wel beamen.
PM was nooit een stam, maar wel de winnende stam. Dit omdat geen stam de ballen had om banden te breken en vijanden zo danig slecht waren om er iets tegen te doen. Sowieso was w29 één van de slechtste werelden, buiten het vele hacken e.d. hebben er nauwelijks toppers gespeeld. In de start viel dat nog wel mee, zoals altijd. De mid en late game waren beroerd. Hoe dan ook, had die wereld betere overwinningsvoorwaarden dan deze wereld, die wel zijn leuke tijden heeft gekend.
Waarom je ineens zo diep op stammen wil induiken blijft mij een raadsel, je ontwijkt totaal mijn boodschap..