Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Heel erg mooie instellingen.
Persoonlijk ben ik geen fan van de 25-35 ts daling maar de rest ziet er leuk uit.
Ga hem zelf wel helaas moeten overslaan omdat hij ongelukkig valt met 80 en 81 maar ga hem zeker wat volgen.
Ben ook erg benieuwd naar het niveau van de wereld met de net genoemde werelden + 82 die toch al heel wat sterke teams hebben die spelen.
Ik ben Jannes, ga weer anoniem starten zoals op w77? Die wereld die House won in ieder geval. Hopelijk kan ik deze ook vanaf het begin tot het einde uitspelen.
Wereld 83 - Vrienden Uitnodigen
Start op 28.10. om 11:30 uur (Wereld instellingen)
Welkom bij de pre-registratie van Tribal Wars. Deze uitnodigingsfunctie is een manier om oude stamleden te vinden en uit te nodigen voor deze wereld.
Het mooiste komt nog: het uitnodigingssysteem probeert bij de start van de wereld je verworven spelers automatisch in je omgeving te plaatsen, zodat jullie een stam kunnen oprichten.
Kaart & Dorpen
- Barbarendorpen Ratio: 50 / 25 ; voor elke 100 spelers zullen er 50 normale en 25 bonusdorpen geplaatst worden.
- Richting Kiezen: Niet Actief, je zal dus ook geen verplaats item krijgen.
- Vrienden uitnodigen: Niet Actief, je kan dus geen andere spelers uitnodigen