Ik denk dat er de komende maanden niet heel veel zal veranderen in de Top 25, maar de top 25 dan zal toch enigszins wat anders zijn dan de huidige top 25
Rang 1: Crazybertje, dit team zal deze plek nog een hele lange tijd behouden of er moet iets drastisch gaan veranderen
Rang 2: MrandMrsbundy, Sterke rimmers en ze zullen de komende tijd op rang 2 blijven staan en wie weet kunnen ze ooit de rang 1 van crazybertje afpakken maar zie dit op korte termijn niet gebeuren.
Rang 3: Teammafkees, ook erg sterke rimmers maar als ik naar groeimogelijkheden kijk zie ik meer potentie in MrandMrsbundy dus vandaar de 3e plaats.
Rang 4: Mcburgers, Als ze hun huidige groei kunnen behouden dan is de 4e plaats een prima plek voor ze maar of ze ooit nog een plek in de top 3 kunnen bemachtigen weet ik niet.. in iedergeval op korte termijn niet meer
Rang 5: De buurman, goede spelers, zat groeimogelijkheden richting -ST- en zal mssh nog kans maken op de rang 4.
Rang 6: Vlemis, zelfde verhaal, alleen zijn hun groeimogelijkheden wat geringer dan de rang 4 & 5
Rang 7: Karak, Van de rang 4,5,6,7 is Karak de speler met de minste potentie dus vandaar de 7e plaats.
Rang 8: David B, heeft meer groeimogelijkheden dan Herrezen draak vandaar dus de 8e plek, de 7e plek zal hij op termijn niet bereiken aangezien de 'gap' tussen rang 7 en 8 veel te groot is.
Rang 9: Herrezen draak, stabiele spelers, geringe groeimogelijkheden maar ze zullen voorlopig nog rond de 9-10e plaats blijven hangen
Rang 10: Stargate, zat groeimogelijkheden door de val van slnc dus zie ze wel op korte termijn de rang 10 bemachtigen en behouden
Rang 11: Arnoniempje, kan richting de rim gaan edelen of het swiss proberen moeilijk te maken: Kortom zat edelruimte en zie hem wel rond de top 10 hangen
Rang 12: Xena rules, ook deze speler heeft nog wel wat groeimogelijkheden maar het zullen geen makelijke dorpen worden aangezien ze aan Swiss-spelers grenzen
Rang 13: Sir rocco, erg goede rimmer met een mooi farm-cluster de potentie om hoog aan de top te komen is er nu nog de vraag of de wil er is.
Rang 14: Jachthonden,... heeft meer groeimogelijkheden dan onderstaande spelers maar dan zullen ze die wel moeten benutten.
Rang 15: Cyndicate, Weinig groeimogelijkheden, zie ze voorlopig enkel dalen
Rang 16: Complex, zelfde verhaal
Rang 17: Nextdestination, kan deze plek bemachtigen en waarschijnlijk nog hoger ook als ze de stok aangaan met remain
Rang 18: Mvs255, zit lekker knus in het remain cluster naar mijn weten zullen ze de komende tijd alleen maar dalen.
Rang 19: Rolex, rimspeler met nog redelijk wat groeimogelijkheden, ik zie ze daarom nog wel een tijdje in de top 20 blijven hangen
Rang 20: JurjenNxs, bijna geen groeimogelijkheden maar als ze wat dorpen van slnc afsnoepen zullen ze ook nog wel in de top 20 blijven.
Rang 21: Gideonozz, ook deze speler ligt opgeslokt in het M M cluster, hij zal nog wel een plaatsje kunnen stijgen maar veel zie ik hem niet groeien op korte termijn.
Rang 22: Innovation, zal de komende tijd enkele plaatsen omhoog schuiven maar niet veel.
Rang 23: Mendeljev, genoeg om te edelen? als ik het goed heb zijn ze in fusie met indy74
Rang 24: stefpepertje, hij zal nu wel aan het einde van zijn edelmogelijkheden zitten en zal dus wat actie moeten ondernemen als die aan de top wilt blijven.
Rang 25: Poo., mits hij niet door ~WAO~ wordt aangepakt.