DeletedUser71166
Guest
heftig ja 
Pj | Da Vinci
Pj | Da Vinci
Kna ï mand me.uitleggen wat dit is
Wat is je leven wanneer je eerste gedachte het tw forum checken is als je zat bent.
Ik heb Benji doorgestuurd naar de AA,komt goed met hem;-) pIk bn ge aakd
Dor jillie
Mjn blaggen fqrm!!!
Vize spelers jillie
Ik oak jile alldma terug"
Nja, het is inderdaad een echte kutstreek, maar heeft Bellum dat niet wat zelf uitgelokt? Moest Bellum een stam zijn die nog wat geeft om hun reputatie, zelfrespect, ... dan zou ik als lid van Oega iets proberen te fixen omtrent een NAP voor een week ofzo. Maar na alles... ? Het is ook nog geen 2 dagen geleden dat Dieu en Dragon dancer. een NAP hadden afgesloten en Dieu zit nu al in mijn save te edelen... Is ook een naaistreek naar mijn mening toch.
ik vraag me af of bellum nog meer bewijs heb staan. IP logs bijv. ?
maar vanwege de nieuw AVG mag dat niet gedeeld worden op het AF , dat mensen het weten!
aanvaller van de dag was wek Youknowmyname. op die dag!
Ik geloof niet dat we jullie benaderd hebben voor een gebaar of wat dan ook. Er is echt geen behoefte aan een nap met jullie, dan zouden we zelf moeten stoppen met aanvallen. En een nap afsluiten met iemand staat volgens mij los van een andere speler aanvallen. Er zijn bij jullie ook accounts die met het ene Bellum lid een nap hebben lopen en met de ander over en weer edels aan het gooien zijn.
Het gaat in dit topic over een actie waarbij iemand zich heeft voorgedaan als een ander om vervolgens als co zoveel mogelijk schade aan te richten. "in slaap vallen tijdens VV en vele dorpen verliezen aan de tegenstander" tot uiteindelijk de accont via VV op zichzelf stuk laten lopen. Het dubbel loggen en gebanned worden is mogelijk niet eens de bedoeling geweest.
Jullie hebben hier als stam een voordeel aan over gehouden, maar daar zul je mij niet over horen klagen.
Het is niet toegestaan om informatie uit een support ticket te delen met andere spelers. Nu zou ik met vertrouwen kunnen zeggen dat het ip adres wat in de support ticket staat overeenkomt met het account .deathstroke.. MAAR! dat heb ik natuurlijk niet gezien, moeten wel de regels volgen![]()