DeletedUser
Guest
enige die alles verraden heeft zijn jij en marnix, nu ook weer met covert leden weg te laten gaan uit error want je kan me niet wijsmaken dat sonnie ze allemaal ontslagen heeft
en daarna dorpen gratis aan error geven zodat ze kunnen cf,n
goed gedaan jochie,
Nelis, loop is niet te janken en quit met tw, niemand die je hier nog wilt.
Tegen mij zat ze te huilen omdat ik het account niet had verwijderd. En de reden waarom ik jou maar aanviel was omdat jij mijn cluster in kwam edelen. Ik heb dat tegen marcha gezegd, maar die neemt het liever op voor stabbers en verraders dan haar eigen co die veel moeite in het accie heeft gestoken.
Een CO die veel moeite in een account gestoken heeft om het te ruïneren, niets opbouwends gebeurd in al die tijd.
Een CO die zich héél druk maakt(e) op het AF om daar opgehemeld te worden, maar ingame niets presteerde.
Al met al een CO die alles, wat Marcha zo zorgvuldig had opgebouwd, met zijn "kundigheid" naar de kloten geholpen heeft.
Niet zonder reden van het account "gekicked" dus......