- Reactiescore
- 3.175
Noob met een reden tussen (...) gezet. Mss is Maai wel de Off(noob)stam.Helaba... Deff - of noob - stam allerminst![]()
Noob met een reden tussen (...) gezet. Mss is Maai wel de Off(noob)stam.Helaba... Deff - of noob - stam allerminst![]()
Meneer opperflopNee het is gewoon Maai flop, dikke saus
Denk bij @Rara Est Fides. das echt een rotnoobHou de onzin voor jullie stamchat.
Liever horen we een serieuze reactie langs de Maai kant over hun (gefaalde) aanvallen. Waar ligt de oorzaak bv.
Wist niet precies wat er daar gebeurde dus heb even Tw stats geopend speciaal voor jou en zag toch wat handjes vol dorpsverlies afgelopen week(en). De ODD rang is enkel te verklaren omdat er blijkbaar een shitload def is? Met louter snipen haal je die odd niet binnen. Dusja denk dat dat je vraag wel beantwoord, die je overigens zelf ook wel had kunnen beantwoorden imo.Hou de onzin voor jullie stamchat.
Liever horen we een serieuze reactie langs de Maai kant over hun (gefaalde) aanvallen. Waar ligt de oorzaak bv.
TW StatsHou de onzin voor jullie stamchat.
Liever horen we een serieuze reactie langs de Maai kant over hun (gefaalde) aanvallen. Waar ligt de oorzaak bv.
Ik ben eigenlijk maar 5 dorpen kwijt daar waarvan 1 terug in de stam is, de andere 4 hebben jullie. 2 gefaalde recaps en 2 waarvan Rone om 3 a 4 u in de nacht overnam en vol stackte (ik heb ook slaap nodig).
Als je kon lezen had ik het over de speler Zephy en niet zozeer zijn stam. 20/30 clears voor 4 dorpen (zoals hij zelf zegt) is niet bepaald iets om fier op te zijn.
Tja wat ik al aangaf in het bericht waar je (selectief) niet op reageert. Resultaat kun je alleen behalen als er een shitload def is. Neem aan dat jij ook onderhand wel weet hoe irritant defbunkers zijn die op termijn moraalbunkers worden. Denk niet dat je precies een reden moet zoeken.Als je kon lezen had ik het over de speler Zephy en niet zozeer zijn stam. 20/30 clears voor 4 dorpen (zoals hij zelf zegt) is niet bepaald iets om fier op te zijn.
Speel jij ook nog eens een wereld? :OAls je kon lezen had ik het over de speler Zephy en niet zozeer zijn stam. 20/30 clears voor 4 dorpen (zoals hij zelf zegt) is niet bepaald iets om fier op te zijn.
Je moet hem gewoon (in zijn geheel) selectief negeren.Tja wat ik al aangaf in het bericht waar je (selectief) niet op reageert. Resultaat kun je alleen behalen als er een shitload def is. Neem aan dat jij ook onderhand wel weet hoe irritant defbunkers zijn die op termijn moraalbunkers worden. Denk niet dat je precies een reden moet zoeken.