DeletedUser66217
Guest
Stop met ruziemaken! Allemaal!
Jullie spammen mijn mooie topic onder..![]()
Het is een mooie discussie.
We zoeken nieuwe moderatoren om het forum te modereren. Druk hier voor meer informatie
Stop met ruziemaken! Allemaal!
Jullie spammen mijn mooie topic onder..![]()
Ik zeg niet dat VA niet verdiend om eerstes te staan, maar ik zeg wel dat hij tot nog toe niets bijzonders heeft laten zien waardoor je zou kunnen zeggen dat hij met recht eerstes staat. Om even simpel te illustreren wat ik bedoel:
-dorpjes van AnonymousNL, je mag een steekproef doen, je mag ze allemaal controleren, maar al die dorpjes worden in afzienbare tijd overgenomen nadat AnonymousNL ze van 1??1 heeft genomen.
-BB-dorpjes van Fyuryus.
-Dorpjes van Nilpheria en Crazydamonk (zie vorige post voor deze beargumentatie)
-Dorpjes van weet ik veel wat voor kleine spelertjes die nooit een serieuze tegenstander kunnen geweest zijn
-Altijd al een veilige ligging gehad tussen depaashaas, holenbeer en fyuryus in.
-Overnames van Quiet./Quiem
De enigste wat je nog eventueel zou kunnen zien als iets dat wat meer bewijst zijn de 3 overgenomen dorpjes van onlinekiller1. Ik denk dat de speler veel meer kan, maar dat hij ook de kans niet heeft gehad om zich te bewijzen en dat hij een wat makkelijkere ligging had.
Ik vraag me nogsteeds af hoe jullie erbij komen dat ik iedere nacht online ben en overdag slaap..
Komt van H.(erlend)
Doe eens allemaal rustig..
Ik sta eerste, dan heb je altijd haters, so be it!
Overal zie ik verhalen ontstaan, terwijl mensen niks over mij weten of kunnen weten. Puur en alleen allemaal speculaties.
Enkele statements van mensen hier op het AF zal ik eerst eens weerleggen:
1) Geen weerstand?
Weerstand kan je niet kopen.. Weerstand krijg je of niet! Ik ontken niet dat het op sommige gebieden mij voor de wind is gegaan, maar aan de start van de wereld heb ik het zeker moeilijk gehad.
Één complete stam + Fyuryus en nog een paar van zijn vriendjes tegen me.. (Its a Depression,
Dat was in de fase dat iedereen 2/3 dorpen had + edels.
2) Internen?
Dit valt volgens mij ook al redelijk mee. Ik heb er niet voor gekozen dat spelers stoppen en zal er toch door moeten om bij het front te komen? Als het er volgens Lord Dwerg 130 zijn zal het wel.
Ik heb ook barbaren geedeld van Fyuryus.. Was het mijn keuze dat hij op delete ging? Nee.. Ik had liever dat hij nog naast me lag.
3) Tijd over?
Ik zie The Fallen beweren dat ik genoeg tijd heb.. Zou niet weten waar hij dat vandaan haalt, aangezien ik solo speel en ook gewoon een sociaal leven heb, werk etc.
4) Onlinekiller die beweert dat ik 's nachts om 3u edels stuur.
De laatste edels die ik heb gestuurd zijn om 1u of half 2 's nachts en niet om 3 uur... Ik kan ze ook best om 3u sturen, maar dat doe ik gewoon uit principe niet1u vind ik daarintegen een normale tijd waarop mensen wakker 'kunnen' zijn!
5) Crazydamonk/Nilpheria
Dat hun geen deftige weerstand bieden of vv vragen kan ik ook al niks aan doen? Of moet ik voor hun een vv gaan regelen voor de weerstand?
Al met al, het is er nog niet hard aan toe gegaan, maar dat zal zeker gaan veranderen met Onlinekiller en Anonymous als buren!
Wel vind ik het jammer dat mensen dingen beweren die ze helemaal niet weten of kunnen weten!
En The Fallen, beter ga je eerst eens naar jezelf kijken. Waarom stop je zelf op deze wereld als je het allemaal zo goed weet?
1. Voor welke speler heb jij nou echt respect?
Sebas (Castiel), Tjeerd (oud-W26, ZjiZje), Jerry (DVS)
2. Tegen welke speler(s) kijk jij echt tegen op, op een positive manier?
Bij 1
3. Met wie zou je nou graag hand in hand de oorlog in gaan?
Spelers bij 1&2, Luuk&Rémon (eigen co's NIMT), Milan (oud-W26, oud-co W30), VA, Jeremy (oud-Xanthi), Ward (LL)
4. Een VV'er waarbij jij je dorpen wel toevertrouwd "qua skills en inzicht"?
1 & 3, ook echt wel meer, maar dit zijn wat mij betreft degenen die zich het best zouden kunnen redden.
5. Welke speler zie jij het minst liefst naast je liggen qua persoon?
Joris (oud-Thor44, W26), Chakib (Oud-Vaneror, W26), beide voormalige stamgenoten maar wat een kinderachtige ventjes.
6. Welke speler zie jij het minst liefst naast je liggen door zijn goede/slechte skills?
Geen, goede spelers maken het spel leuker. Als bondgenoot maar ook als vijand. Slechte? Ach, die verdwijnen toch.
7. Van welke speler verwacht jij dat hij kan uitgroeien tot een kracht op de wereld?
Daarvoor is de wereld al een te laat stadium.
8. Als je niet in je eigen stam zou zitten, welke stam zou jij dan verkiezen?
Geen, te weinig verstand van de spelers buiten Quiem hier om zo al een stam uit te kunnen kiezen.
9. Zijn er spelers die jou speelstijl hebben vervormt, zoja wie?
10. Wie laat zich het beste zien voor zijn/haar bondgenoten/naps?
Luuk, Rick (flor), Pepijn, Ward, en nog wel meer.
11. Welke team zou jij het liefste in je stam willen hebben/speler?
W27? Call of Greatness
12. Welke speler(s) is(/zijn) deffensief een echte uitblinker(s)?
---
13. Welke speler(s) is(/zijn) offensief een echte uitblinker(s)
---
14. Welke speler(s) is(/zijn) tactische een echte uitblinker(s)
---
15. Aan welke speler heb jij echt een hekel/haat?
Zie 5.
16. Welke speler(s) kunnen het beste in jou naar boven halen?
Zie 1
17. Waarop basseer jij jou team en de mensen rondom je?
Ten eerste, moet gezellig zijn, ten tweede, gemotiveerd en actief; ten derde, goed om te combineren qua mogelijke tijden, dat je niet altijd tegelijkertijd erachter kan/wilt. Daarbij, altijd spelers die ik als vrienden ken.
10. Wie laat zich het beste zien voor zijn/haar bondgenoten/naps?
luuk, rick (flor), pepijn, ward, en nog wel meer.
10. Wie laat zich het beste zien voor zijn/haar bondgenoten/naps?
Luuk, Rick (flor), Pepijn, Ward, en nog wel meer.
6. Welke speler zie jij het minst liefst naast je liggen door zijn goede/slechte skills?
Joep42 (zalige skills)